Koprades darbnīca Cēsīs

Vidzemes plānošanas reģions un Cēsu novada pašvaldība organizē koprades darbnīcas "KO CELSIM GALDĀ? Bioloģiskās pārtikas patēriņa veicināšana bioreģionā Vidzemē"

Norises laiks un vieta:

  • 2024. gada 27. martā, 23. aprīlī, 24. maijā;
  • Plkst. 10:00 - 15:00;
  • Pils laukumā 3 (Cēsu izstāža nama telpās), Cēsis.

Darbnīcās kopīgiem spēkiem veidosim nākotnes redzējumu, kā veicināt veselīgu dzīvesveidu un palielināt veselīgas bioloģiskās pārtikas patēriņu reģionā, un strādāsim pie ieceru īstenošanas plāna.

Bioreģiona izveide Gaujas Nacionālā parka teritorijā ir ilgi lolota iecere, kas 2023. gadā no ambiciozas vīzijas kļuva par reālu plānu. Siguldā vienkopus pulcējās vairāk nekā 200 organizācijas un privātpersonas, un 2023. gada 25. oktobrī visi kopā parakstījām labas gribas memorandu, apliecinot savu vēlmi un gatavību kopā attīstīt Latvijas pirmo bioreģionu. Ir svarīgi būt pirmajiem, taču vēl svarīgāk ir turpināt lielos plānus īstenot.Esam gatavi uzsākt darbu ar pirmo no memorandā definētajiem prioritārajiem virzieniem – veicināt veselīgu dzīvesveidu un palielināt veselīgas bioloģiskās pārtikas patēriņu reģionā, it īpaši sabiedriskās iestādēs, tostarp bērnudārzos, skolās, pansionātos un slimnīcās.

Pasākuma programma ŠEIT.

Jautājumiem: Lienīte Priedāja-Klepere, Vidzemes plānošanas reģions, e-pasts lienite.priedaja@vidzeme.lv, tālr. +371 26133028.

Koprades darbnīcas organizē Vidzemes plānošanas reģions un Cēsu novada pašvaldība Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2021.– 2027. gadam projekta “Ceļā uz ilgtspējīgu un noturīgu sabiedrību, stiprinot pilsonisko līdzdalību un inovāciju (We Make Transition!)“ ietvaros. Aktivitāti atbalsta Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2021.-2027. gadam projekts “KISMET” un Eiropas Komisijas finansētais projekts “EUROPE DIRECT Vidzeme”.