Viedā trešdiena "Kā no potenciālā sadarbības partnera saņemt atbildi “jā”

Aicinām uz "Viedās trešdienas" tikšanos par tēmu "Kā no potenciālā sadarbības partnera saņemt atbildi “jā” jeb "Runas formula sadarbības aicinājumam un tīklošanās meistarības triki".

Pasākuma norises laiks un vieta:

  • 2024. gada 24. janvārī, plkst. 15:00;
  • Tiešsaistē klikšķinot ŠEIT

Šajā Viedajā trešdienā tiksimies ar Katrīnu Cīruli, publiskās runas treneri. “Dodu tehnikas, kas ļauj vadītājiem un speciālistiem pārliecinoši prezentēt sevi un savas idejas uz publiskās skatuves” Katrīnas pieredzē ir 20 gadi uz profesionālās mūzikas skatuves, viņa ir lektore un online kursu autore ar 15 gadu pieredzi pedagoģijā un apmācību organizēšanā/ vadīšanā.

Viedajā trešdienā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Kā sevi un savu ideju iepazīstināt īsā prezentācijas teikumā (runas struktūra);
  • Klasiskākās tīklošanās kļūdas;
  • Kā izveidot runu sadarbības aicinājumam, lai saņemtu atbildi “jā”.

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Rudenī Viedās trešdienas notiks katru vai katru otro nedēļu, kur biedrība “Latvijas Lauku forums” (LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodos metodisko informāciju, informēs par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu. Atgādinam, ka tiešsaistes tikšanās tiks ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ierakstu un attēlus no sarunas vēlāk izplatīsim biedrības “Latvijas Lauku forums” Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv!

Iniciatīva tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība "Latvijas Lauku forums".