Viedā trešdiena “Kā profesionāli strādāt ar attēlu un tekstu ģenerēšanas programmām”

Aicinām uz "Viedās trešdienas" tikšanos par tēmu “Kā profesionāli strādāt ar attēlu un tekstu ģenerēšanas programmām”. Lekciju vadīs IVETA KAŽOKA, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS direktore.

Pasākuma norises laiks un vieta:

2023. gada 13. decembrī, plkst. 15:00;

Pieejas saite ŠEIT.

Lekcijā darbosimies ar GPT4, kas šobrīd ļauj gan veidot tekstus, gan attēlus, gan analizēt datus.

Uz “Viedajām tešdienām” aicināts jebkurš interesents – īpaši lauku kopienu pārstāvji, atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu.

Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Viedās trešdienas ir vieta, kur biedrība “Latvijas Lauku forums”, sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizē savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodod metodisko informāciju, informē par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdzēs “Latvijas Lauku foruma” komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Tiešsaistes tikšanās tiek ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ierakstu un attēlus no sarunas vēlāk izplatīsim biedrības "Latvijas Lauku forums" Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv.

Iniciatīva tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība "Latvijas Lauku forums".