Viedā trešdiena “Projekti veiksmīgai kopienas attīstībai”

Aicinām uz "Viedās trešdienas" tikšanos par tēmu “Projekti veiksmīgai kopienas attīstībai”

Pasākuma norises laiks un vieta:

  • 2024. gada 14. februārī, plkst. 15:00.
  • Tiešsaistē klikšķinot ŠEIT.

Pieredzē un zināšanās dalīsies Inese Dundure, biedrības “Mežinieku apkaimes attīstībai” valdes locekle, projektu un stratēģiskā vadītāja, vides pārvaldes un investīciju eksperte.
Pieredzes stāstījumā uzzināsiet, kā izvērtēt, kad un kurās situācijās būtu nepieciešams piesaistīt fondu līdzekļus, kam pievērst uzmanību veiksmīga projekta sagatavošanā un realizācijā, kā vienlaicīgi panākt, ka projekts ir gan pietiekami ambiciozs, gan atbilst kopienas stratēģijai u.c. knifiņus, pamatojoties uz Mežinieku kopienas pieredzi.

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Viedās trešdienas notiek divas reizes mēnesī. Tajās biedrība “Latvijas Lauku forums”, sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizē savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodod metodisko informāciju, informē par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdz LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Tiešsaistes tikšanās tiks ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ieraksts no sarunas tiek izplatīts biedrības “Latvijas Lauku forums” Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv!

Iniciatīva tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība "Latvijas Lauku forums".