Komandu koučings

Vidzemes lauku partnerība "Brasla", projekta "Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana" (Nr. AIF/2022/KAPAC2/44) ietvaros, biedrības vadībai organizē komandu koučingu.

2022. gada 22. septembrī Limbažu Galvenajā bibliotēkā biedrības Padomes pārstāvji un administrācija tiksies uz komandu koučinga 1. sesiju, lai kopīgiem spēkiem stiprinātu biedrības misiju, lai sasniegtu biedrības darbības kopīgos mērķus, lai apzinātu biedrībā savu lomu, uzdevumu un sasniedzamo rezultātu, lai tiktu veidota komandas sajūta un paaugstināta spēja sadarboties.

Komandu koučingu vadīs SIA Ieva Zaumane Systemic Change deleģētā pārstāve Agita Šmitiņa, Dr.sc.admin, Mg.Psych organizāciju psiholoģe, karjeras konsultante, profesionālās un personīgas izaugsmes koučs, grupu trenere un lektore.

"Ieva Zaumane Systemic Change" ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā integrālu pieeju iekšējās komunikācijas vadībā.

Aktivitāte tiek realizēta projekta "Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana" ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

* Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts. Iegūtie foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.